Karakafes Bitki Yağı - Doğal Aromaterapi Ürünleri - Ulukayın Çiftliği
Karakafes Bitki Yağı - Doğal Aromaterapi Ürünleri - Ulukayın Çiftliği

Karakafes Bitki Yağı - 30 ml

Fiyat : 400,00 ₺(KDV Dahil)

%100 Saf Karakafes Bitki Yağı
Comfrey herbal oil
Symphytum officinale

:

Kullanım Şekli

Avucunuza yağınızdan birkaç damla damlatıp, ellerinizi ovalayarak ürünü ısıtınız. Dairesel hareketlerle, bastırmadan, hafif masaj yaparak elinizdeki ısıtılmış yağı cildinize uygulayınız. Cilt sorunları için kullanıldığında, isteğe göre başka sabit yağlarla karıştırılıp uygulanabilir.

 

Açıklama

Karakafes bitkisi, içerdiği allontoin ve müsilaj bileşenleri ile cildi hızlıca iyileştiren hücre çoğalmasını sağlayan etkiye sahip bir bitkidir. Bitkinin bileşenleri suda çözülebilir olmakla birlikte, yağda demlendiklerinde de oldukça etkilidirler. Karakafes bitkilerimizin  kurutulmuş körpe yapraklarını soğuk sıkım organik zeytin yağı içinde 6 haftada masere ederek (demleyerek) elde ettiğimiz karakafes bitki yağı, cilt, kemik ve kas sıkıntılarının giderilmesinde etkili ve yardımcıdır.

 

Ürün Özellikleri
Menşei: Seferihisar / İzmir / Türkiye
Bitki Kısmı: Kurutulmuş körpe yapraklar 
Elde Edilişi: Soğuk sıkım düşük asitli zeytinyağı ile güneşte maserasyon

 

Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. 
Kullanmadan önce cildinizin ufak bir bölümden alerji testi yapınız. Yaralanmış, hasar görmüş cilt üzerine sürmeyiniz. Bebekler ve 7 yaş altı çocuklarda kullanılması önerilmez. Sivilce, derin delik ya da derin yara, yüzeysel olsa da iltihaplı olan yaralarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmayınız.

 

Analiz Sonuçları
Karakafes Bitki Yağı analiz sonuçları için tıklayınız.

Sipariş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde ürününüz hazırlanır ve kargoya verilir.

 

Organik
Seferihisar'da Üretildi
Organik
Karbonsuz Üretim
Organik
Vegan Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR